Protezy kończyn

Ernest Błaszczyk 2020-11-05 0 komentarzy
Protezy kończyn

Utrata kończyny nie musi oznaczać konieczności zaprzestania większości dotychczasowych aktywności. Dzięki ogromnemu postępowi nauki możliwe jest skorzystanie z fantastycznych rozwiązań, jakie proponuje pracownia ortopedyczna, której witryna to ortopartner.pl. Można zamówić tam i kupić różnego rodzajuprotezy kończyn

Jest to usługodawca, dla którego priorytetem jest zadowolenie pacjentów. W procesie przygotowywania i produkcji protez wykorzystywane są nowoczesne urządzenia i technologie, takie jak:

  • skaner 3D (jego zastosowanie pozwala pominąć wykonywanie czasochłonnych i brudzących odlewów gipsowych),
  • specjalistyczne oprogramowanie pozwalające opracowywać załączone zdjęcia i przygotowywać fachowe projekty,
  • przemysłowa drukarka 3D (to właśnie dzięki niej powstają wszystkie modele).

Pracownia wykonuje protezy kończyn dolnych i górnych (dłonie, stopy, uda, ramiona, przedramiona, czy też całe kończyny). W przypadku dłoni i kolan wykorzystywane są systemy elektroniczne, ułatwiające płynne poruszanie się. 

Dogodnym rozwiązaniem dla pacjentów jest także możliwość skorzystania z rehabilitacji w tym samym miejscu. Gabinety są profesjonalnie wyposażone, a ćwiczenia prowadzą fachowcy z odpowiednim doświadczeniem. 

W ofercie dostępne są także ortezy dla dzieci i dorosłych. Wykonywane są one z dbałością o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Istnieje możliwość, między innymi, wyklejenia zewnętrznych elementów ortezy naturalną skórą w różnych kolorach. To zabieg typowo estetyczny, ważny dla wielu osób.

 

Skomentuj wpis