Parkiety z Warszawy

Ernest Błaszczyk 2019-01-16 0 komentarzy
Parkiety z Warszawy

Prodexpol jest producentem parkietów z Warszawy, którego oferta bazuje na 90-letnim doświadczeniu i rozbudowanym katalogu. Dzięki temu jest to firma, która jest cennym partnerem we wszystkich realizacjach aranżacji wnętrz, które w założeniu mają wyć wyposażone w drewnianą podłogę.

Parkiet to wykończenie podłogowe, które odznacza się doskonałą trwałością, dużymi walorami estetycznymi, a także możliwością kilkukrotnego przeprowadzania renowacji (cyklinowanie). Katalog dostępny na stronie prodexpol.pl obejmuje ponad 300 rozwiązań, w związku z czym, zarówno klienci poszukujący uzupełnienia nowoczesnego, jak i klasycznego wystroju znajdą coś dla siebie. Na asortyment składają się starannie wyselekcjonowane gatunki drewna, zarówno krajowe, europejskie, jak i egzotyczne. Oprócz bezdyskusyjnych walorów wizualnych proponowane materiały odznaczają się wysoką jakością, która przekłada się na odporność na zarysowania, ścieranie, działanie mechaniczne, odpowiednia twardość itp.. Są to cechy, którym specjaliści przypinają etykietkę premium.

Bardzo duże doświadczenie przekłada się jednak na unikalne możliwości i kontakty handlowe, które w przypadku bardzo wielu propozycji z oferty pozwalają na zaprezentowanie jakości premium w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej.

Przedsiębiorstwo posiada nowoczesną linię handlową, która pozwala na produkcje wysokiej klasy materiałów podłogowych. Zautomatyzowana produkcja i wielomiesięczny proces sezonowania drewna przekładają się na gotowy wyrób o odpowiedniej wilgotności i dokładności obrobienia.

Skomentuj wpis