Neon Flex RGB

Arkadiusz Krajewski 2021-02-01 0 komentarzy
Neon Flex RGB

Co wyróżnia prezentowane lampy neonowe na tle innych tego typu ofert? Tego można się dowiedzieć, wchodząc na tigled.pl. Są tam zaprezentowane realizacje różnych napisów podświetlanych. To szyldy wielu podmiotów:

  • hoteli,
  • barów,
  • restauracji,
  • dyskotek,
  • salonów dekoracji wnętrz.

Wykonany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii Neon Flex RGB jest idealny na taką reklamę. W przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów temu produktowi można nadać nawet najbardziej oryginalne kształty. Gwarantuje to lepszy efekt wizualny i przyciąga uwagę przechodniów.

Rekomendowana firma specjalizuje się w produkcji reklam świetlnych. Może je wykonać według specyfikacji dostarczonej przez klienta. Specjaliści chętnie zaprojektują oryginalny napis lub  plafon od podstaw i przestawią klientowi kilka wariantów do wyboru. Po akceptacji neon zostaje skierowany do produkcji. Realizacja zlecenia następuje bardzo szybko. W bogatym asortymencie są banery, szyldy oraz dekoracje okolicznościowe – świąteczne, a także ślubne. Mogą być one dwu- lub trójwymiarowe. Wszystko zależy od preferencji zamawiającego.

Na firmowym portalu udostępniono nie tylko zdjęcia, ale i krótkie filmiki. Na nich najlepiej widać potencjał marketingowy Neonów Flex. Są one wykonane z trwałych materiałów odpornych na duże różnice temperatur. Dlatego z powodzeniem można je zamontować zarówno na elewacjach budynków, jak i w pomieszczeniach. Rekomendowana agencja zaprasza do składania zamówień. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy opublikowany na stronie. Konsultant postara się odpowiedzieć w ciągu 24-48 godzin.

Skomentuj wpis