KEI – co znajduje się w ofercie firmy?

Anastazja Kowalczyk 2022-12-20 0 komentarzy
KEI – co znajduje się w ofercie firmy?

Jednym z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa w sieci jest zakup odpowiedniego certyfikatu. Mowa tutaj głównie o certyfikatach SSL, które służą do szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem. Zasada ich działania opiera się na wykorzystaniu klucza publicznego i prywatnego, z czego ten pierwszy jest upubliczniony, z kolei drugi jest znany tylko wybranej osobie. W całym procesie pośredniczy również serwer uwierzytelniający, który weryfikuje poświadczenia użytkownika przed przyznaniem dostępu do zasobów.

Certyfikaty SSL do wyboru

Dwa najpopularniejsze typy certyfikatów to certyfikat SSL dla pojedynczej domeny lub certyfikat wildcard. Pierwszy typ jest idealny dla stron internetowych z jedną nazwą domeny. W tym przypadku wszystkie subdomeny – takie jak "admin", "blog" czy "kontakt" – są objęte jednym certyfikatem. Z kolei przedsiębiorstwa korzystające z wielu domen powinny zdecydować się na certyfikaty typu wildcard, którymi można objąć wiele stron bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Z czyich usług skorzystać?

Skorzystanie z oferty firmy KEIdaje pewność co do tego, że dane rozwiązanie informatyczne zostanie zaimplementowane w poprawny i skuteczny sposób. W ofercie znajdują się usługi hostingowe, serwery dedykowane, rejestracja i utrzymanie domeny, a także zapewnianie stronom bezpieczeństwa. Wszystkie szczegóły na temat oferty zostały podane na stronie internetowej kei.pl. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Skomentuj wpis