Jaka fototapeta 3D dla dziewczynki?

Ernest Błaszczyk 2023-11-02 0 komentarzy
Jaka fototapeta 3D dla dziewczynki?

Planując projekt pokoju dziecięcego, należy skupić się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach pociechy. Głównie od wieku dziecka będzie zależeć dobór mebli i dodatków. Jeśli chodzi o kolor ścian, to w przypadku aranżowania pokoiku dla dziewczynki, najczęściej rodzice stawiają na pastelowe odcienie, dzięki czemu można nieco bardziej zaszaleć z dekoracjami. W sypialniach dziecięcych od lat niezmiennie królują fototapety, które zdobią zwykle jedną ze ścian, nadając wnętrzu wyjątkowy klimat. 

Na rynku można znaleźć ogromny wybór tego rodzaju artykułów. Na stronie decormint.com dostępne są fototapety z motywem chmur, samolotów, lasu, zwierząt, balonów czy gór. To doskonałe opcje szczególnie dla młodszych dzieci, którym łatwiej będzie się wyciszyć i zrelaksować, spoglądając wieczorami na tak wyjątkowy krajobraz. W ofercie dostępna jest również oryginalna fototapeta 3D dla dziewczynki, która z kolei spodoba się głównie nastolatkom. Mowa tutaj o motywach kwiatów, piórek oraz przestrzeni kosmicznej. Sporym zainteresowaniem cieszą się także fototapety przedstawiające mapy Polski i świata oraz dekoracje usprawniające naukę, w tym z układem słonecznym lub alfabetem.

Klienci na etapie zamawiania wybranego produktu mogą podać dokładne wymiary oraz rodzaj fototapety (m.in. flizelinowa, winylowa zmywalna oraz samoprzylepna). Realizacja zakupu online trwa do 6 dni roboczych. Oczywiście obsługa sklepu zawsze chętnie służy wsparciem. Ponadto na stronie można znaleźć wiele porad i inspiracji.

Skomentuj wpis