Jak wygląda pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych?

Ernest Błaszczyk 2023-03-27 0 komentarzy
Jak wygląda pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych?

Jeśli ktoś otrzymał zaniżone, jego zdaniem, odszkodowanie za uszkodzenie jego auta w wyniku zdarzenia drogowego, wcale nie musi się z tym godzić. Choć na rynku działa wiele firm ubezpieczeniowych, działają one podobnie, według tych samych zasad i mechanizmów, w takiej sytuacji znajduje się zatem wiele osób. Warto więc wiedzieć, że kiedy otrzyma się rażąco niskie odszkodowanie, niewspółmierne do szkody i niewystarczające na jej pokrycie, czyli naprawę samochodu, można:

  • złożyć odwołanie od tej decyzji,
  • pozwać towarzystwo ubezpieczeniowe do sądu
  • lub zdecydować się na odsprzedanie swojej szkody.

To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie korzystne, ponieważ oszczędza czas poszkodowanego i niweluje konieczność czekania na decyzję. Firma oferującapomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych, zaprezentowana na stronie skupszkod.eu, dokonuje bezpłatnej analizy przypadku potencjalnego klienta, a następnie proponuje mu dopłatę do odszkodowania. Potem całość spraw związanych z dochodzeniem roszczeń bierze na siebie, dla klienta zatem sprawa jest zamknięta.

Na usługi takie warto zdecydować się zwłaszcza wtedy, gdy podejrzewa się, że w rzeczywistości można uzyskać znacznie wyższą kwotę niż się otrzymało. Doświadczenie pokazuje, że bywa tak bardzo często, zresztą przekonać się o tym można, zaglądając na stronę firmy, gdzie podaje ona przypadki wysokości odszkodowań - otrzymanych od ubezpieczycieli i wyrównanych przez firmę. Z pewnością zatem jest się o co starać, tym bardziej że nie wymaga to wiele wysiłku i nie pociąga za sobą żadnych kosztów.

Skomentuj wpis