Domek narzędziowy z drewutnią

Krystian Kozłowski 2021-02-14 0 komentarzy
Domek narzędziowy z drewutnią

Właściciele nie zawsze mogą czy chcą trzymać narzędzia ogrodowe w garażu, dlatego dobrze zastanowić się nad alternatywnym rozwiązaniem. Idealnym przykładem może być nowoczesny domek narzędziowy z drewutnią, który został wykonany z zaimpregnowanego drewna. Na stronie internetowej wellton.pl można zapoznać się ze zdjęciami i szczegółowymi parametrami drewnianej konstrukcji.

Trzeba przyznać, że domek jest całkiem pojemny, a dodatkowa przestrzeń na zewnątrz, pozwala przechowywać drewno na opał czy do kominka. Obiekt został zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych, a przyszły właściciel może go pomalować dowolną farbą, jeśli chce uzyskać określony styl i kolor ścian. Producent wysyła domek w częściach, dlatego klient musi złożyć go samodzielnie. Oczywiście do zamówienia dołączona jest prosta instrukcja wraz z dodatkowymi wskazówkami, dotyczącymi m.in. odpowiedniego przygotowania podłoża. Pracownicy firmy chętnie doradzą w doborze odpowiedniego produktu, uwzględniając oczekiwania każdego klienta. W ofercie dostępne są również inne szafy i domki narzędziowe, które charakteryzują się różnymi parametrami oraz stylem wykończenia. Warto zapoznać się z całym asortymentem producenta, który tworzy także przepiękne place zabaw dla najmłodszych czy stabilne budy dla domowych pupili.

Dla kogo domek narzędziowy?

Taki drewniany mini magazynek można postawić zarówno na przydomowym podwórku, jak i działce budowlanej czy rekreacyjnej, o którą także należy zadbać i regularnie kosić trawę czy pielęgnować posadzone wcześniej rośliny. 

Skomentuj wpis