Centrum hurtowe

Anastazja Kowalczyk 2021-09-15 0 komentarzy
Centrum hurtowe

Coraz więcej osób, chcąc odświeżyć swoją szafę lub szukając ubrania na ślub czy inną rodzinną uroczystość, zamiast do miejskich galerii handlowych kieruje swoje kroki na lokalne targowiska. W Głuchowie takim miejscem jest centrum hurtowe zarządzane przez firmę MEDAX Sp. z o. o. To rozbudowana strefa sprzedażowa, gdzie można znaleźć wiele ciekawych rodzajów ubrań w dobrej cenie. Z pewnością zlokalizowanie w jednej przestrzeni wielu straganów oferujących odzież oraz przeróżne do niej dodatki pozwoli szybko skompletować wybrany strój, na dodatek bez konieczności przepłacania.

Wspomniane centrum to targowisko, które jest także przyjazne przedsiębiorcom. Obecnie z powodzeniem współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się dystrybucją odzieży na niewielką skalę. Są to niewielkie przedsiębiorstwa, prowadzone przez jedną lub kilka osób. Wiele z nich przyjeżdża na targowisko i rozkłada tam swój asortyment już od wielu lat. 

Na terenie centrum działa również strefa gastronomiczna. To również opcja dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, aby otworzyć własny punkt oferujący drobne przekąski, czy proste w przygotowaniu dania na ciepło, serwowane na miejscu. Właściciele przestrzeni handlowej rozwinęli ją o świadczenia związane z branżą jedzeniową, aby uprzyjemnić robienie zakupów klientom (dla wielu przekąska w postaci hot doga czy zapiekanki to wręcz tradycja podczas odwiedzin w centrum) oraz zapewnić odpowiednie zaplecze organizacyjne sprzedawcom. Dla obu stron wspomniana strefa ma więc bardzo istotne znaczenie i dlatego często z niej korzystają.

Skomentuj wpis