Blachodachówka modułowa

Klara Krupa 2021-02-04 0 komentarzy
Blachodachówka modułowa

Decyzja o wyborze pokrycia dachowego powinna być podjęta już na etapie projektowania danego budynku, ponieważ ułatwia to dopasowanie konstrukcji do obowiązujących wymogów. Blachodachówki modułowe mają ustandaryzowane wymiary, co przekłada się na sprawny transport do miejsca docelowego oraz montaż. Argumentem przemawiającym za ich zakupem jest niewygórowana cena. Nabycie blachodachówek wiąże się bowiem z mniejszymi wydatkami w porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na rynku. Elementy te są lekkie, a mimo tego solidne. Znajdują zastosowanie zarówno w obiektach zupełnie nowych, jak i już istniejących, których konstrukcja więźby została naruszona.

Zainteresowani podobnymi produktami zapoznają się chętnie z ofertą firmy Galeco. Jest to polski producent specjalizujący się w sprzedaży blachodachówek o idealnej gładkości. Ich profile stworzono w taki sposób, by pojedyncze arkusze doskonale do siebie przylegały. Każda dachówka modułowa z tego przedsiębiorstwa odznacza się znakomitą jakością. Wykazują one odporność na silne promieniowanie UV oraz kwaśne deszcze, a na dodatek ich powierzchnia nie koroduje i zachowuje intensywny kolor przez długie lata.

Oferowana blachodachówka nie sprawia problemów podczas montażu. Przed przystąpieniem do takiej czynności należy jedynie skontrolować geometrię więźby, co daje możliwość wykrycia odchyleń. Do mocowania omawianych elementów wystarczą jedynie wkrętarki, poziomice, szczypce oraz nożyce ręczne. Prezentują się one elegancko, co pozytywnie wpływa na estetykę obiektu, na jakim je umieszczono.

Skomentuj wpis