Urodziny Katowice

Malwina Wojciechowska 2019-05-13 0 komentarzy
Urodziny Katowice

Gry typu escape room zyskują coraz większą popularność. Gwarantują one niezapomnianą przygodę, pozwalając także zintegrować się z innymi uczestnikami gry i wspólnie przeżyć wspaniałą zabawę. Katowicki escape room Locked Up oferuje swoim klientom wyjątkowe wrażenia. Oryginalne scenariusze gier zabierają gości w świat tajemniczych wydarzeń, zagadek i sekretów. Mając do dyspozycji przestronny lokal i oryginalnie zaprojektowaną przestrzeń gry, jej uczestnicy wkraczają na godzinę w zupełnie inny świat, który do reszty pochłania swoimi przedziwnymi tajemnicami.

Proponowane w katowickim escape roomie scenariusze gier zostały przygotowane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Goście lokalu mają do wyboru kilka gier o różnym poziomie trudności. Wśród nich znajdują się:

  • Plan Doskonały z maksymalnym poziomem trudności,
  • Księga Życia z poziomem 4/5,
  • Tajemnica Czerwonego Smoka z poziomem 3/5,
  • Szósty element z poziomem 3/5,
  • Laboratorium z poziomem 4/5.

Firma przygotowała również specjalną ofertę dla jubilatów. Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny w Katowicach, impreza w escape roomie to doskonały pomysł. Jubilatowi i jego gościom towarzyszyć może moderator, ponadto po zakończonej grze jej uczestnicy mają do swojej dyspozycji salę z dostępem do kubków, talerzy i sztućców - dzięki temu istnieje również możliwość zorganizowania poczęstunku po zakończonej zabawie. Firma proponuje swoim klientom oryginalne scenariusze gier, oparte na autorskich pomysłach. Ponadto pod sam koniec zabawy jubilat otrzymuje upominek, a wszyscy uczestnicy dyplomy pamiątkowe.
Spędź urodziny w wyjątkowy sposób i zagwarantuj sobie oraz swoim gościom niezapomniane emocje. Wizyta w profesjonalnym escape roomie na pewno zapadnie Wam w pamięci.

Skomentuj wpis