Przenośniki pionowe

Klaudia Krajewska 2019-06-01 0 komentarzy
Przenośniki pionowe

Do komunikacji na różnych poziomach obiektów produkcyjnych często wykorzystuje się windy towarowe wymagające obsługi pracownika oraz ograniczające pojedynczy przejazd do sztywno określonego limity czasowego. Tradycyjne rozwiązania nie mogą konkurować z patentami technologicznymi oferowanymi przez PROMAG w zakresie transportu międzykondygnacyjnego . Przenośniki pionowe projektowane indywidualnie do potrzeb klienta pozwalają osiągnąć najlepszą wydajność całego procesu produkcyjnego.

Jak dobrać najlepsze rozwiązanie?

Doświadczeni inżynierowie firmy, w zależności od potrzeb klienta, mogą dostosować system transportowy do charakterystyk transportowanych towarów oraz częstotliwości dostarczania ich na kolejny etap na wysokości kilkunastu metrów.

  • Przenoszenie elementów o wadze do 50 kg w niskiej i regularnej częstotliwości.
  • Przenoszenie elementów o wadze do 50 kg w sposób ciągły
  • Podnośniki do transportu paletowego o wadze do 3 ton

System jest kompatybilny z horyzontalną linią transportową, co zapewnia automatyczny odbiór towarów i ogranicza ingerencję pracowników do minimum, pracując w ciężkich warunkach w systemie wielozmianowym.

Systemy przenośników nie odbiegają od klasycznej konstrukcji platform transportowych, aczkolwiek dzięki pełnej automatyzacji nie podlegają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego, co pozwala je wykorzystać w środowisku każdej firmy. Rozwiązania świetnie sprawdzą się w liniach transportowych, które muszą omijać przeszkody wynikające z istniejącej infrastruktury danego obiektu.

Skomentuj wpis