Gdzie uczyć się tenisa w Warszawie?

Maria Wysocka 2019-04-04 0 komentarzy
Gdzie uczyć się tenisa w Warszawie?

Każda dyscyplina sportu wymaga nie lada cierpliwości i nakładu pracy. Aby stać się naprawdę dobrym w danej dziedzinie, trzeba poświęcić temu sporo czasu, wysiłku i energii. Jednym ze sportów, który często wybierany jest zarówno przez amatorów, jak i zawodowców, jest tenis. Pozwala on na systematyczną, umiarkowaną aktywność fizyczną, odbywającą się w miłej atmosferze.

Najlepszym pomysłem na podnoszenie swoich umiejętności w tym zakresie jest nauka tenisa w Warszawie, w szkółce wyzszaszkolatenisa.pl. Decydując się na skorzystanie z jej usług, można liczyć na stuprocentowo profesjonalną obsługę. W skład kadry trenerskiej wchodzi czterech doświadczonych instruktorów. Są to osoby w różnym wieku. Jednakże to, co łączy ich wszystkich, to nieograniczone zamiłowanie do tenisa.

Lekcje gry odbywają się na wyznaczonych kortach, po wcześniejszym umówieniu. Każdy uczeń należący do szkółki ma możliwość stworzenia swojego własnego profilu dzięki modułowi, zamieszczonemu na stronie internetowej szkoły. Umieszczane są tam godziny i daty treningów, a także tabele, wykresy i opisy, pokazujące to, jakie postępy zostały zrobione w ostatnim czasie.

Zajęcia prowadzone są zarówno dla graczy indywidualnych, jak i grupowych (na przykład dla par). Całość rozpoczyna się zawsze od rozgrzewki i ustalenia ramowego planu działania, aby trening mógł być jak najbardziej owocny i przemyślany.

Ceny współpracy są bardzo różne. Wszystko zależy tu od rodzaju wybranych zajęć, częstotliwości, z jaką się odbywają, czy też poziomu zaawansowania  graczy.

Skomentuj wpis