Gabloty wolnostojące, praktyczny mebel?

Arkadiusz Krajewski 2019-02-17 0 komentarzy
Gabloty wolnostojące, praktyczny mebel?

Gabloty są praktyczne ze względu na kilka zasadniczych cech. Po pierwsze, minimalizują problem gromadzenia się kurzu. Przedmioty zamknięte za szybką są mniej uciążliwym źródłem roztoczy, nie wymagają tak częstego sprzątania i nie sprawiają problemów alergikom. A gdy już do sprzątania przychodzi - jest ono bardzo wygodne. Wszystkie eksponaty rozlokowane są na półkach, które dają bardzo przyjemne wrażenie estetyczne i pozwalają uniknąć chaosu.

Producent Arte-bis doskonale zna oczekiwania swoich klientów i oferuje im możliwość personalizacji produktu. Sprawia to, że gabloty wolnostojące są jeszcze bardziej funkcjonalne. Klienci mogą zamówić między innymi:

  • dodatkowe podświetlenie półek - halogeny bądź światła LED sprawią, że eksponaty będą wyglądać jeszcze efektowniej i każdy odbiorca bez problemu dojrzy szczegóły (na przykład drobne napisy na pucharach oraz wzory dekoracyjne na filiżankach),
  • wybór wymiaru i rozmieszczenia półek - niekiedy potrzebna jest większa przestrzeń między półkami, dla dobrego producenta nie stanowi to żadnego problemu.

Ważne jest wykorzystanie solidnych materiałów i sprawdzonych procesów produkcyjnych. Gabloty muszą być stabilne i zapewniać bezpieczeństwo przechowywanych w nich produktów. Klienci liczą również na wytrzymałe szkło i łatwość czyszczenia witryn wystawienniczych. Tak, by nie było rys i by gablota była jak najbardziej poręczna w obsłudze. Często przydaje się dodatkowe miejsce na przechowywanie. Na stronie internetowej pod adresem artebis.com.pl można zapoznać się z przykładowymi gablotami. Firma, która je oferuje, ma duże doświadczenie.

Skomentuj wpis